Helitehnika

Heli- ja videosüsteemid koos projekteerimise ja paigaldusega – konverentsiruumid, baarid-restoranid, bürood, kaubanduskeskused, hotellid, spordihallid, kirikud jne.


 
 

 Novasonar kõlarid – helipaneelid
Heli on ju imeliselt nähtamatu. Miks siis peavad kõlarid olema nähtavad?
Arhitektuur ja disain on küsinud seda mitmelt generatsioonilt aga siiani ei ole sellele vastust saadud.
Nüüd on aga ML Audio oma Novasonar süsteemiga leidnud sellele lahenduse.
See on paneel, mis pannakse vibreerima anduri abil, kasutades lainete levimise füüsikalisi omadusi. Tulemuseks on, et paneel kiirgab heli samamoodi nagu klaver või akustiline kitarr. Ta kiirgab heli nagu näiteks päevavalguslamp kiirgab valgust. Heli kiirgub erinevatesse suundadesse ühtlaselt ja isegi tahapoole samas sagedusspektris nagu ees. Heli ei ole suunatud, tänu millele ei toimu ka heli tagasipeegeldust seintelt. Kasutades neid paneele suure kajaga ruumides, võimaldavad nad väga väikese kõlarite arvuga saavutada väga selge häälega ja kogu ruumi katva helinduse.

 

 D.A.S.Audio – prokõlarid
Kvaliteetsed kõlarid proffidele – lavale, bändile, dj-le, installatsiooniks jne.
 

 Arvutipõhine taustamuusika süsteem ” muudab Teie mured firmas muusika muretsemiseks pea olematuks.
Tänu Soittorasia tootevalikule ei pea Te enam kulutama oma töötajate väärtuslikku aega plaatide vahetamisele ega muusika seadistamisele. Soittorasia pakub arvutipõhist lahendust kõikidele Teie ettevõttega seotud taustamuusika vajadustele olles välja töötanud kolm erinevat paketti, mille vahel valida. Soittorasia süsteeme kasutavad juba üle tuhande ettevõtte Soomes. Muusikavalikus ka eesti muusika!
UUS! 
Kui teil on käsil helisüsteemi projekteerimine, siis küsige APart audiotehnikat ja teil on tagatud kvaliteetne heli.