Muusika

 •  Music Minus One
  Muusikutele ja lauljatele, kes soovivad õppida, praktiseerida ja esineda (peol, kontserdil jne.) parimate ansamblite, orkestrite ning muusikute saatel.
  Pop, Rock, Jazz, Classic, Chamber, Ooper, Operett jne.
  Piano, Kitarr, Banjo, Drum/Percussion, Vocal (soprano, mezzo-soprano, contralto, tenor, bass/bariton, popular, broadway), Violin, Viola, Violoncello, Bass/Electricbass, Harp, Flute, Recorder, Clarinet, Oboe, Bassoon, Saxophone, Trumpet, French horn, Trombone, Tuba, Koolitus.
  Plaadil on muusikapalast esitatud 2 versiooni, soologa ja ilma + noodid. Võimalik saada litsentsi plaadi salvestamiseks.
   
 •  Melodyne – Celemony
  Melodyne tunneb ära sinu muusika ja esitab selle nootidena.
  Tänu unikaalsetele audio editeerimise võimalustele ja võrratule helikvaliteedile on Melodyne väga kõrgelt hinnatud stuudiotes üle kogu maailma muusikute,produtsentide ja heliinseneride poolt muusika, filmimuusika, raadioklippide ja kõrgekvaliteedilste samplite tootmisel. Neile, kes on seda kasutama hakanud, on ta asendamatu.
  Melodyne on suurepärane tööriist audiosignaali (vokaal, instrument) häälestuse muutmiseks, noodi pikkuse muutmiseks, laulu intonatsiooni ja fraasi muutmiseks, kvantimiseks, laulule harmoonia tootmiseks, meloodia remiksimiseks ja restruktureerimiseks, tempo muutmiseks. Melodyne-iga võid sa teha võimatut ja seda väga lihtsalt.
   
 •  PGmusic
  Muusikat õppida ei ole olnud kunagi nii lihtne, kui praegu,
  kasutades firma PGMusic interaktiivset multimeedia tarkvara!
  Kitarri videotunnid (jazz, rock, blues) – saad videolt vaadata, kuidas on vaja mängida.
  Programmid neile, kes tahavad ise õppida kitarri ja klaverit algusest peale.
  Tutvu eestikeelsete kirjeldustega ning hindadega PGMUSIC lehel.
  Tellige muusikaprogrammid ja me saadame need teile kohale!