Võlglased

Nende isikute ja firmadega ei soovita tegemist teha, kuna nad ei maksa neile esitatud arveid ära.
Kui siis ainult 100% ettemaksuga.

OÜ Womark – Petri Hynninen, Oksana Hynninen
Võlg ja tagastamata plaadid – ei saa ka kontakti

Travelman OÜ – Ari Heimo
Võlg ja tagastamata plaadid – ei saa ka kontakti

Style Media OÜ – Raimo Kotkas (tegevjuht)
Esitatud arve tasumata.

JOOSAND OÜ – “Georgi Söögituba”, Väike-Maarja
Esitatud arve tasumata (600EEK)

OÜ Kuld Ruudus –  Ville Veering (juht)
Võlg tehtud tööde eest 175117.20 EEK

Kõik, kes puutuvad ärililisel või tööalasel tasandil kokku OÜ Kuld Ruudus juhatuse liikme Ville Veering’uga, võivad saada petta ja jääda ilma ka oma rahadest.

2007.aasta jaanuaris sõlmisime ostu-müügilepingu Hotell Europe konverentsisaalidele tehnika tarnimiseks ja seadistamiseks. Pärast ettemaksu tasumist tarnisime vajalikud seadmed ja seadistasime nad vastavalt meievahelisele lepingule.
Pärast tööde lõpetamist esitasime 1. augustil Ville Veeringu firmale OÜ Kuld Ruudus arve ülejäänud summale, s.o. 295117.20 krooni.
Kuid Ville Veering seda raha meie firma arveldusarvele ei kandnud, põhjendades, et hotell ei ole maksnud neile tehtud tööde eest.
Nii sai oodatud mitu kuud ja jutt oli ikka sama, et hotell ei ole maksnud. Minu saadetud meilile, kus ma lubasin sellest kirjutada meedias, vastas Ville Veering, et hotell on kõik arved ära maksnud. Nüüd oli asi selge, et Ville Veering oli lihtsalt võtnud meile kuuluva raha ja kasutanud seda oma eesmärkide teokstegemiseks.
Küsimusele, millal ta maksab arve, vastas ta alati, et kohe-kohe on rahad laekumas ja siis saab asja korda.
Nii ootasime ja ootasime, kuni lõpuks oli ta maksnud 2008.aasta märtsi alguseks osa oma võlast ja võlaks jäi veel 175117.20 krooni, mis on kuni tänase päevani maksmata. Jutt oli ikka sama, et kohe laekuvad rahad ja maksan ära.
Küsimusele, millal maksab oma võla, oli alati suhteliselt konkreetne tähtaeg, isegi kuupäeva ütles.
Ville Veering
 lõi oma firma alles 2006.aasta lõpul ja kohe hakkas tegelema pettustega. Sellest ka järeldus, et firma vist oligi sellel eesmärgil loodud.
Aus ettevõtlus eeldab teistele koostööpartneritele arvete õigeaegset maksmist, mitte raha kõrvaldamist (varastamist).